Byt, 6 izbový

Nový komerčný priestor s vlastným vchodom z ulice vhodný napríklad pre zubnú ordináciu sa nachádza v zníženom prízemí kompletne zrekonštruovanej elegantnej budovy stojacej v blízkosti obchodno-zábavnej zóny na smíchovskej pešej zóne Anděl.

Priestor sa skladá zo 4 samostatných miestností, vstupnej haly/recepcie a zázemia s toaletami.

Plocha je stavebne dokončená. Je tu príprava na zubárske kreslá, veľkoformátová dlažba v dekore mramoru a centrálne vykurovanie. Bytový dom, v ktorom je komerčný priestor umiestnený, je po kompletnej rekonštrukcii a má dôstojné spoločné priestory.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza niekoľko prémiových rezidenčných aj komerčných projektov (Neugraf, Sacre Coeur, Vitality Residence, Green Point ai). Miesto sa nachádza v dochádzkovej vzdialenosti od stanice metra aj električiek, kúsok od domu je autobusová zastávka. Zaparkovať je možné na zmiešanej zóne priamo pri dome alebo využiť neďaleké podzemné garáže.

Úžitková plocha 139,3 m2, celková podlahová plocha 171,2 m2.

Možný predaj obchodného podielu alebo nehnuteľnosti.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  41676
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  135 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.