Byt, 3 izbový

Preslnený byt s vysokými stropmi je umiestnený v 3. podlaží kompletne a vkusne zrekonštruovaného tehlového bytového domu s novým výťahom. Budova stojí v lokalite širšieho centra, v jednosmernej ulici vedúcej k parku Rajská záhrada a k Riegrovým sadom.

Praktické dispozičné usporiadanie ponúka obývaciu izbu, spálňu, pracovňu/detskú izbu, kuchyňu, jedáleň, kúpeľňu, samostatnú toaletu a zádverie.

Byt bol zrekonštruovaný cca pred 2 rokmi. Ku kvalitnému vybaveniu patria drevené podlahy a dlažba, drevené eurookná so žalúziami alebo elektricky ovládanými zatemňovacími roletami, vstavaný nábytok a kuchyňa so vstavanými spotrebičmi. Vykurovanie elektrickým kotlom. Dom je po kompletnej rekonštrukcii, v pláne je úprava pivníc. K bytu prislúcha komora priamo na poschodí.

V okolí funguje nespočetné množstvo reštaurácií, kaviarní a bistier, materská a základná škola, gymnázium a Vysoká škola ekonomická, v pešom dosahu je aj palác Akropolis alebo námestie Jiřího z Poděbrad s obľúbenými farmárskymi trhmi. V blízkosti sa rozkladá hneď niekoľko parkov: Mahlerove sady, Rajská záhrada, Riegrove sady či park na námestí Radosť. Pár minút chôdze sú vzdialené električkové zastávky v Seifertovej alebo Vinohradskej ulici aj stanice metra Jiřího z Poděbrad, cesta do centra tak zaberie iba pár minút.

Podlahová plocha 81,7 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  42007
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.