Byt, 3 izbový

Klasický byt po kompletnej rekonštrukcii v 3. podlaží tehlového bytového domu s novým výťahom. Byt je situovaný v obľúbenej lokalite na Letnej, len pár krokov od Letenských sadov a Stromovky, v pešom dosahu všetkých služieb a pár minút jazdy MHD od centra.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchynským kútom, 2 spálne, kúpeľňa (s oknami, vaňou, 2 umývadlami, WC) a priestranná centrálna vstupná hala. Obývacia izba a 1 spálňa sú orientované do bočnej jednosmernej ulice, druhá spálňa a kúpeľňa do pokojného zeleného vnútrobloku.

Dom aj byt prešli kompletnou rekonštrukciou v r. 2016. K vybaveniu patria pôvodné repasované alebo nové drevené parkety, repasované špaletové okná a masívne dvojkrídlové či jednoduché dvere s obložkami a mosadzným kovaním, repasované vstupné dvere, videotelefón. Vykurovanie zaisťuje centrálna plynová kotolňa v dome. Kúpna cena zahŕňa pivnicu.

Letná so svojou autentickou atmosférou vyniká množstvom kulinárskych podnikov a lokálnych obchodov, ponuku služieb rozšírilo nové obchodné centrum Stromovka. Pár krokov od domu je zastávka električky, odkiaľ je rýchle spojenie do centra aj k staniciam metra linky A a C. Štvrť obklopuje z jednej strany rozsiahly park Letenské sady, z druhej strany nádherne upravený lesopark Stromovka s vodnými prvkami.

Podlahová plocha 74,5 m2, pivnica 6,6 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  42561
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  74 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.