Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 2 izbový

Nadštandardne vybavený byt s nadčasovým interiérom je umiestnený v 2. podlaží udržiavaného historického bytového domu s výťahom na pomedzí Žižkova a Vinohradu v blízkosti unikátneho Škroupova náměstí a žižkovskej televíznej veže. Byt je aktuálne prenajatý za trhové nájomné do februára 2023 s možnosťou predĺženia.

Účelnú dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchyňou, spálňa s malou komorou a krásnym výhľadom do veľkého tichého vnútrobloku s vysokými stromami, ďalej kúpeľňa (s walk-in sprchovacím kútom, umývadlom, bidetom a WC), vybavený šatník a vstupná hala.

V interiéri zaujmú kvalitné materiály aj dizajnové osvetlenie, na podlahách sú renovované pôvodné parkety, v kúpeľni kamenný obklad a podlahové vykurovanie. Okná sú v drevenom špaletovom prevedení a vstupné dvere sú bezpečnostné. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi Bosch a Siemens. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom. V cene je zahrnuté všetko vybavenie vyobrazené na fotografiách (na zákazku vyrobené zariadenie, stoličky značky TON, veľkoformátový televízor LG atď.).

Byt je situovaný v obľúbenej lokalite v susedstve Mahlerových sadov, neďaleko Riegrových sadov i námestia Jiřího z Poděbrad lemovaného kaviarňami a bistrami so záhradkami. V pohodlnom dosahu je stanica metra a zastávka električiek, ale aj pekárstvo alebo farmárske trhovisko.

Podlahová plocha 57,6 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  402 878 €
 • Celková plocha
  58 m²
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  42847
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.