Byt, 5 izbový

Priestranný, svetlý a tichý rodinný byt s dizajnovým interiérom, nadštandardným vybavením, 2 balkónmi, peknými výhľadmi aj 2 parkovacími miestami je súčasťou rezidenčného projektu Harfa Park. Všetky služby sú na dosah ruky, skvelé je i spojenie do centra a v okolí sa sa nachádzajú parky a detské ihriská.

Byt v 7. podlaží vznikol spojením dvoch jednotiek. Dispozičné riešenie teraz ponúka päťdesiatmetrový rohový obytný priestor s otvorenou kuchyňou a balkónom, hlavnú spálňu s priľahlou kúpeľňou a samostatnou toaletou, ďalšie 3 spálne (1 z nich teraz využívaná ako walk-in šatník, 1 spálňa má balkón), druhú kúpeľňu, komoru/šatník, vstupnú halu a chodbu s priestorom na práčku a sušičku.

Podlahy sú vinylové, značky Barkotex v dekore dreva, v chodbe je nová betónová stierka. Plastové okná majú trojsklá, možno ich zatieniť predokennými roletami aj na mieru šitými záclonami a hodvábnymi závesmi. V stropoch a stenách je zosilnená protihluková izolácia, obývacia izba je klimatizovaná. K vybaveniu patrí aj zabezpečovací systém Jablotron napojený na PCO, interiérové ​​dvere sú robené na mieru, kuchynské spotrebiče Miele (parná rúra, kombinovaná rúra s parou, chladnička, mraznička, XXL umývačka riadu) a kuchynská pracovná doska z umelého kameňa, kúpeľňové podomietkové batérie a dažďová sprcha Gessi, veľkoformátový obklad z lešteného travertínu, dizajnové svietidlá Bulb, nábytok od spoločnosti Stopka. K bytu prislúcha úložný priestor na poschodí a 2 garážové státia, pri ktorých je bezpečnostná kotva na kolesá aj nabíjačka elektromobilu. Cena zahŕňa všetko vybavenie.

Dynamicky sa rozvíjajúca rezidenčná štvrť ponúka všetko potrebné na pohodlné bývanie. V projekte funguje množstvo malých prevádzok aj supermarket, sú tu detské ihriská, reštaurácie a kaviarne, v pešej vzdialenosti je tiež OC Harfa. Kúsok od domu je zastávka električky, iba cca 15 minút je možné dôjsť k staniciam metra Vysočanská i Českomoravská. Miesto navyše spríjemňuje pekne upravený park Záhradky a ľahké napojenie na cyklochodník pozdĺž Rokytky.

Interiér 150,2 m2 (vr. úložného priestoru na poschodí 3,5 m2), balkóny 12,1 m2 a 4,6 m2. Vo vyhlásení vlastníka je byt vedený ako dve jednotky.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  43398
 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  150 m²
 • Balkón
  17 m²
 • Celková plocha
  167 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  C
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.