Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Kompletne vybavený moderný byt s dvoma lodžiami v 2. podlaží komorného bytového domu s výťahom a garážou v tichej lokalite Prahy 4 - Michle medzi parkom Jezerka a Tyršův vrch, v mieste s výbornou dostupnosťou do centra. Možnosť prevzatia hypotekárneho úveru od Komerční banky s existujúcou sadzbou 2,2% a fixáciou do r. 2031.

Takmer stometrový byt tvorí obývacia izba s kuchyňou a lodžiou, 3 spálne (1 so šatníkom a 2 so spoločnou lodžiou), kúpeľňa (s vaňou a sprchovacím kútom), toaleta, technická miestnosť a vstupná hala.

Bytový dom s iba 9 jednotkami bol dokončený v r. 2009. Interiérový štandard tvoria drevené podlahy, drevené francúzske okná od podlahy k stropu so žalúziami, bezpečnostné vstupné dvere, videotelefón a alarm. Kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi. Vykurovanie je centrálne plynové. Kúpna cena zahŕňa všetky interiérové ​​zariadenia, veľkú pivnicu a garážové státie v parkovacom zakladači.

Pokojná lokalita s množstvom zelene a občianskou vybavenosťou v pohodlnom dosahu. V blízkosti sú reštaurácie, predajne, základná škola, pošta, športoviská, divadlo aj knižnica. Okolie ponúka niekoľko možností prechádzok do prírody, či už do mestského parku Jezerka, alebo na zalesnený Tyršův vrch. Jednoduchá dostupnosť do centra električkami, v budúcnosti bude blízko stanice metra linky D.

Interiér 97,41 m2, lodžia 5,22 m2 a 3,36 m2, pivnica 9 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  6 900 Kč mesačne
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Loggia
  8 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  43987
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.