Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Ateliér

Ateliér situovaný na druhom podlaží moderného polyfunkčného domu s výťahom na Cintorínskej ulici ponúka blízku dostupnosť historického centra, či relax v bezprostrednej vzdialenosti Medickej záhrady. Súkromie je zabezpečené iba vďaka jednému susedovi na podlaží.

Ateliér tvorí rohová, presklená miestnosť krásne presvetlená denným svetlom vďaka veľkoformátovým oknám, ďalšie dve miestnosti so sklenenými priečkami, kuchynský kútik (vrátane umývačky riadu), kúpeľňa s dvoma toaletami a sprchovým kútom.

Nakoľko ide o ateliér, jeho využitie je možné ako na bývanie tak aj na komerčné účely.

K štandardom patrí klimatizácia, vzduchotechnika, hliníkové okná s izolačným trojsklom, koberce, bezpečnostné protipožiarne dvere Sherlock, kúrenie podlahovými kolektormi, videovrátnik, alarm, serverovňa a optický internet. Možnosť dokúpiť dve parkovacie státia v podzemnej garáži.

Lokalita ponúka výbornú dopravnú dostupnosť a občiansku vybavenosť zahŕňajúcu množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní, fitness centier a mnohé ďalšie. V blízkosti možno využiť služby obchodného domu Tesco, či relax v obľúbenej Medickej záhrade.

Výhodna cena na predaj novostavby v centre len 3.150€/m2. 

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  545 000 €
 • Celková plocha
  173 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  44038
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.