Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Dizajnovo unikátny 2-izbový byt s veľkou terasou ponúka pokojné bývanie v nadčasovom rezidenčnom komplexe Tri vody v Malinove so vstupom do prírody, no zároveň v blízkosti hlavného mesta. Lokalita je vzdialená 20 minút jazdy autom od centra Bratislavy. Byt sa predáva kompletne zariadený.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so šatníkmi s vchodom do priestrannej a centrálne umiestnenej obývacej izby s kompletne vybavenou kuchyňou. Priamo z kuchyne je možný vstup na krytú terasu s čarovným posedením (55 m2) a výhľadom na jazero. Súčasťou bytu sú ďalej spálňa, samostatná toaleta a  kúpeľňa so sprchovým kútom a prvkami živého machu.

Štandard bytu tvoria vonkajšie elektrické žalúzie, elektrické podlahové kúrenie, klimatizácia, lineárne chladenie terasy (vodnou hmlou) či automatická závlaha exteriérových rastlín. K bytu prináleží pivničná kobka priamo na poschodí a je možné dokúpiť až dve parkovacie miesta.

Hlavnou dominantou urbanistického sídliska je centrálna časť s promenádou a tromi jazerami, z ktorých sa jedno využíva na kúpanie a ďalšie dve na relax. V polyfunkčnej časti sídlia prevádzky poskytujúce služby, napr. reštaurácia, potraviny, kaviareň, kaderníctvo či psí salón. Nechýbajú ani športoviská a ihriská pre deti. Ďalšou pridanou hodnotou je neďaleký komplex obchodných služieb so supermarketami a benzínovou pumpou. Dopravná dostupnosť do Bratislavy je výrazne urýchlená vďaka novovybudovanému dopravnému napojeniu D4 a R7.

K bytu je možné dokúpiť dve parkovacie státia za 5000 EUR/ks.

Interiér 66 m2, terasa 55 m2, pivničná kobka 3 m2

Vybavenie

 • Výťah

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Rezervované
 • Podlahová plocha
  66 m²
 • Terasa
  55 m²
 • Celková plocha
  121 m²
 • Parkovanie
  2 parkovacie miesta
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  44227
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.