Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Prehľad jednotiek

Informácie

Přístav

Prístav je miesto predstavujúce bezpečie. Kde môže človek spočinúť, kým sa vyberie za ďalším dobrodružstvom. Statický bod, okolo ktorého plynie voda. Každý zo 14 domov v projekte pri Orlickej priehrade presne také miesto ponúkne. Miesto, kde je možné oddychovať od ruchu mesta. Necelú hodinu jazdy od metropoly. S vôňou dreva a výhľadom na trblietajúcu sa hladinu. V prvotriednom dizajne z pera presláveného amerického architekta Jamesa Cutlera. Dokončenie prvých 8 domov v polovici r. 2022.

O projekte
Komorný komplex sa bude skladať zo 14 typových domov citlivo zasadených do preslnenej stráne vedľa brehu priehrady. Husté lesy obklopujúce pozemok zaručujú dokonalé súkromie. Rešpekt k prírode potvrdzuje udržateľný prístup k celej stavbe. Materiály boli zvolené tak, aby každý dom prirodzene starol, roky mu budú pridávať na unikátnosti a kráse. Drevo získa patinu, postupne sa bude zväčšovať kontrast medzi jemnými a hrubými povrchmi. Namiesto klimatizácie zaistí optimálnu teplotu zapustenie stavby do svahu, k príjemnému ovzdušiu prispejú aj zelené strechy. Juhovýchodne orientované okná od podlahy k stropu s rámami zo smrekovca bude možné zatieniť drevenými roletami, ktoré nezabránia prístupu mäkkého denného svetla.

Domy
Dispozícia dvojpodlažných domov s podlahovou plochou okolo 140 m2 je 3+1 alebo 4+1, s dômyselne oddelenou dennou a kľudovou zónou. Každý dom bude mať 2 kúpeľne, podlahy budú z masívneho dreva Douglasky, stropy zo surového betónu. Pre každú jednotku bude pripravené 1 parkovacie státie vo vlastnej garáži, umiestnené v hornej úrovni objektu, a 1 miesto pre loď pri súkromnom móle.

Lokalita
V Čechách úplne ojedinelá lokalita na brehu najväčšej priehrady na Vltavskej kaskáde. V lete ponúka možnosť jachtárenia, surfovania, kúpania i rybárčenia, v zime jedinečný zážitok z korčuľovania na ohromnej ploche s krásnymi výhľadmi. Okolie tvorí takmer nedotknutá príroda Benešovskej pahorkatiny, stredočeský ráz krajiny tu prechádza do Juhočeského kraja, pritom cesta z Prahy nezaberie viac ako hodinu. Doba jazdy sa ešte skráti po dokončení diaľnice D3, ktorá skráti čas a zároveň sa tejto unikátnej lokalite oblúkom vyhne. Ako dôkaz čistoty a pokoja tunajšej krajiny môže slúžiť prítomnosť najväčšieho českého dravca orla morského. Pohľad na jeho majestátnosť umožní vytesniť z hlavy všetky starosti všedného dňa.

Pre viac informácií o projekte navštívte webovú stránku www.pristav.cz.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3
 • Pôdorys 4
 • Pôdorys 5

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  Orlická přehrada, Příbram, Milešov
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  40792

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie developerské projekty v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.