Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Hotel

Zrenovovaný kaštieľ, postavený v roku 1899 na mieste pôvodného sídla rodu Kustošů, ktoré bolo zničené požiarom, stojí obklopený rozľahlými pozemkami na krásnom pokojnom mieste pár minút jazdy od Mělníka a necelú polhodinu od Prahy. Reprezentatívna nehnuteľnosť má širokú škálu využitia, napr. ako hotel, súkromná rezidencia, komerčná nehnuteľnosť s reštauráciou a ubytovacími kapacitami, pre organizovanie eventov, zdravotnícke zariadenia atď. Súčasťou ponúkanej nehnuteľnosti je stavebná parcela určená na výstavbu rodinného domu. Možnosť dokúpenia dvoch susedných stavebných parciel.

Vo vstupnej úrovni sa nachádza dôstojná vstupná hala s krbom prístupná z verandy, ďalej priestor vhodný na zriadenie reštaurácie a jej zázemia, 1 bytová jednotka 3+kk, kancelárie a schodisková chodba. Poschodie tvoria 2 jednotky zložené z apartmánov s vlastnými kuchynkami a s en-suite kúpeľňami a spoločným balkónom. Pôda je stavebne pripravená na ďalšie využitie (potenciál až pre 6 apartmánov), v suteréne sú pivnice a technické zázemie. Všetky podlažia môžu byť prepojené aj výťahom.

Po svojom strýkovi zdedila jenišovické panstvo grófka Franciska von Groote, ktorá na zoštátnenom zámku žila až do svojich 80 rokov, do r. 1952. Potom bola budova využívaná ako kultúrne stredisko, kinosála, tanečná sála a tiež knižnica, v 90. rokoch 20. storočia bol vrátený v reštitúcii. Teraz je celý objekt po rekonštrukcii, areál je z prednej strany oplotený novým kovaným plotom. Vykurovanie zaisťuje tepelné čerpadlo.

Zámocký areál sa rozkladá na pokojnom, dobre viditeľnom mieste s perfektnou dostupnosťou po diaľnici D8, blízko je autobusová zastávka, neďaleko aj železničná stanica. Historické vinárske mesto Mělník so všetkými službami je vzdialené necelých 5 km. V krátkej dojazdovej vzdialenosti sa nachádza symbol našej krajiny hora Říp, na ktorú vedie pútnická cesta, aj romantický prírodný park Kokořínsko, kraj básnika Karla Hynka Máchu. Neďaleko areálu je kúpacie aj lovné jazero Baraba, okolie je pretkané pohodlnými chodníkmi vhodnými na výlety pešo či na bicykli.

Ponuková cena je uvedená bez DPH a tejto dani podlieha.

Úžitková plocha 860 m2, pozemky 4 454 m2.

Kolaudované ako rodinný dom.


 

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 040 340 €
 • Čistá podlahová plocha budovy
  860 m²
 • Hrubá podlahová plocha budovy
  860 m²
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  38876
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie hotely v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.