Staré Mesto - Bratislava I | 1

Kancelárske priestory

57 m2

Bratislava I, Staré Mesto

Zrekonštruovaný nebytový priestor o celkovej výmere 57 m2 s vlastnou záhradou veľkosti 32 m2 je umiestnený na prízemí bytového domu v pokojnej rezidenčnej zóne v tesnej blízkosti hradu.
Dokončenie stavby je naplánované na koniec roka 2020.

Prízemie tvorí svetlý otvorený priestor, ktorý má priamy vstup z ulice cez záhradu a je možné ho rozdeliť na 2 miestnosti v závislosti od účelu využitia. V zadnej časti sa nachádza samostatné sociálne zariadenie. Z hlavnej miestnosti vedie vstup na priestrannú záhradu vo výlučnom užívaní. Priestory s vynikajúcou polohou sú vhodné napríklad ako kancelária so sídlom firmy alebo na krátkodobé ubytovanie (Airbnb). V dome sa nachádzajú 3 bytové jednotky.

Štandard priestoru v prevedení shell & core tvoria veľkoformátové hliníkové okná s izolačnými 3-sklom, podlahové kúrenie, protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere. Vykurovanie vlastným elektrickým kotlom. K priestoru je možné dokúpiť si parkovacie miesto na pozemku pred domom na zatrávnenej spevnenej ploche. Príjemná lokalita spĺňa predstavy o bývaní v blízkosti zelene a zároveň pešej dostupnosti centra mesta.

Miesto s plnou občianskou vybavenosťou, výbornou dostupnosťou MHD či s napojením na hlavný dopravný uzol a diaľnicu D2 kúsok od domu. V blízkosti sú dostupné všetky potrebné služby a inštitúcie: vzdelávacie od jaslí po univerzity, zdravotné, kultúrne a športové.

Cena parkovacieho státia 25 000 EUR.

Interiér 57 m2, záhrada 32 m2.

Cena € 199 000
Plocha k dispozícii 57 m2
Záhrada 32 m2
Parkovanie Vonkajšie parkovacie státie 25 000 EUR
PENB G
Referenčné číslo 35197

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.