Obchodné priestory

Nebytový priestor vhodný na galériu alebo architektonický ateliér sa nachádza v suteréne krásne zariadenej secesnej budovy na Moskevské ulici v blízkosti zastávky električky. Lokalita na rozhraní Vršovíc a Vinohrad, s kompletnou infraštruktúrou a upravenými parkami.

Priestor pozostáva z hlavnej veľkej miestnosti so zádverím, kuchynským kútom a oknami do tichej bočnej ulice, ako aj zo šatne, samostatnej toalety a kúpeľne so sprchovacím kútom a možnosťou umiestnenia vírivky

Priestor je zrekonštruovaný, ponúka sa bez nábytku.

Lokalita v elegantnej štvrti so všetkými službami a výborným spojením do centra, zastávka električky je hneď vedľa domu. V blízkosti sú Havlíčkovy a Heroldovy sady, pár krokov od domu je aj známa Krymská ulica s množstvom gurmánskych podnikov a klubov.  

Podlahová plocha 114,4 m2. Nehnuteľnosť je skolaudovaná ako ateliér.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  43888
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  114 m²
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.