Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Kompletne zasieťovaný stavebný pozemok s 2 vjazdmi a možnosťou výstavby 1 či 2 rodinných domov, veľkolepej vily alebo menšieho bytového domu sa nachádza v Prahe 4 – Modřany priamo pri lesoparku a neďaleko trasy budúcej linky metra D. Miesto je vďaka rýchlemu dosahu prírody i všetkých služieb ideálne pre rodinné bývanie.

Mierne svahovitý rohový pozemok o celkovej výmere 955 m2 je prístupný z dvoch strán. Plocha je prázdna, bez pôvodných stavieb či náletových drevín, všetky inžinierske siete sú na pozemku.

Pozemok nemá koeficient zastavenia. Územný plán umožňuje výstavbu veľkej vily, menšieho bytového domu (max. 3 NP), alebo rozdelenie pozemku na 2 parcely a následnú výstavbu dvoch rodinných domov. Súčasťou ponuky je vizualizácia všetkých 3 možností aj architektonická štúdia na vilu s vnútorným bazénom, dvojgarážou a veľkou terasou.

Pokojné miesto vo vilovej štvrti pri rozľahlom prírodnom parku Modranské rokliny-Cholupice poskytujúce široké možnosti športového vyžitia. Do 5 minút jazdy autom či autobusom MHD je vzdialená predajňa potravín, materská a základná škola, ZUŠ, DDM alebo kultúrny dom, rovnako blízko je električková zastávka, odkiaľ sa dá pohodlne a rýchlo dostať do centra.

Celková plocha 955 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 052 853 €
 • Cena za m²
  1 102.50 €
 • Celková plocha
  955 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  100773
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.