Pozemok

Slnečný pozemok o výmere 2 088 m2 priamo pri lese, vo vilovej zástavbe medzi mestom Unhošť a obcou Malé Kyšice. Príjemne pokojné miesto leží pri prírodnom parku Povodí Kačáku a CHKO Křivoklátsko neďaleko západného okraja Prahy, ktorá je ľahko dostupná po diaľnici D6.

Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, inžinierske siete sú na hranici pozemku. Pozemok s južnou orientáciou je mierne svahovitý, prístup k nemu vedie po asfaltovej osvetlenej komunikácii s chodníkom. Poloha priamo pri lese zaručuje budúcim obyvateľom súkromie v dome aj na záhrade.


Pokojná lokalita na hranici CHKO Křivoklátsko umožňuje rýchly dosah prírody, ale aj všetkých potrebných služieb. Centrum Unhošti so štátnou i súkromnou materskou a základnou školou, ZUŠ, športoviskami, obchodmi, reštauráciami, kaviarňami i lekárskymi službami je vzdialené asi 5 minút autom alebo necelých 10 minút autobusom z neďalekej zastávky, za 30 minút autom je možné dôjsť na letisko alebo sa napojiť na Pražský okruh. Krásnym zalesneným okolím vedú turistické a cyklistické chodníky.


Celková plocha 2 088 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  101122
 • Predajná cena
  372 056 €
 • Cena za m²
  178.20 €
 • Celková plocha
  2 088 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.