Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Rovinatý pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu sa nachádza na pokojnom zelenom mieste len pár minút jazdy od Mělníka a necelú polhodinu od Prahy.

Inžinierske siete (výtlaková kanalizácia, vodovod, elektro) sú pri pozemku v hlavnej ulici. Podľa územného plánu je tu možné postaviť rodinný dom, maximálna zastaviteľnosť je 40%, maximálna hladina zástavby 2 nadzemné podlažia + podkrovie.

Pozemok sa nachádza v malej obci na mieste bývalého zámockého parku, necelých 5 kilometrov od vinárskeho mesta Mělník so všetkými službami. S Mělníkom má obec autobusové spojenie, jazdy autom do Prahy urýchľuje neďaleký nájazd na diaľnici D8. Miesto leží neďaleko hory Říp alebo romantického prírodného parku Kokořínsko, neďaleko pozemku je kúpacie aj jazero pre rybolov, okolím vedú cyklistické, turistické a inline chodníky.

Celková plocha 808 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  135 881 €
 • Cena za m²
  168.20 €
 • Celková plocha
  808 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  101153
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.