Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Strategický pozemok o veľkosti 12 árov s priemyselnou budovou s výbornou vizibilitou umiestnený priamo pri vysoko frekventovanom kruhovom objazde v Bernolákove ponúka možnosť stavby 5 podlažnej administratívnej budovy. 

Zastavanosť rovinatého pozemku je 40%. Pri čiastočne zapustenom podlaží je možné postaviť 5 podlažnú administratívnu budovu s celkovou výškou 15 metrov. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete vrátane plynu, elektriny, vody, internetu a priamo pred pozemkom sa nachádza aj kanalizácia. K pozemku je vypracovaná štúdia v zmysle platného územného plánu.  

Priemyselná budova so zastavanou plochou 260 m2 je aktuálne v prenájme a disponuje vlastným plynovým kotlom, septikom s čističkou, showroomom, dvoma kanceláriami, kuchynkou a WC. Vzhľadom na vynikajúcu vizibilitu je na pozemku umiestnených 7 billboardov, ktoré sú v prenájme.

Cena nehnuteľnosti 535.000 EUR. 

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  535 000 €
 • Cena za m²
  434.60 €
 • Celková plocha
  1 231 m²
 • Pozemok
  Komerčný
 • Referenčné číslo
  101373
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.