Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Rozsiahly súbor pozemkov vhodných napr. na ekofarmu alebo farmu koní sa nachádza vo východných Čechách neďaleko Hradce Králové, v obci Rodov, výborne dostupnej po diaľnici D11.

Jedná sa prevažne o lúky s trvalými trávnatými porastmi obklopenými vzrastlými stromami. Stredom pozemku preteká potok, nachádza sa tu i silný prameň s kvalitnou pitnou vodou a studňa. K pozemku patrí aj pôvodná stavba – chalupa vhodná na rekonštrukciu, ktorá je spolu so zvyškom hrádze jedinou zachovanou budovou z objektov, ktoré v minulosti tvorili vodný mlyn. Dom má zastavanú plochu 53 m2. 

Pozemok sa nachádza v krásnej podkrkonošskej prírode, 3 km od nájazdu na diaľnicu D11. Krajské mesto Hradec Králové je vzdialené 9 km, široká občianska vybavenosť je dostupná v neďalekom meste Smiřice, ktoré je z obce dostupné autobusom. Lokalita je turisticky atraktívna, v okolí sa nachádza niekoľko prírodných pamiatok a rezervácií, v blízkosti sú kúpele Velichovky alebo barokový Kuks.

Celková rozloha 22 324 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  447 823 €
 • Cena za m²
  20.10 €
 • Celková plocha
  22 324 m²
 • Pozemok
  Komerčný
 • Referenčné číslo
  101390
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Královéhradecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.