Informácie

Pozemok, 158/34

Pekný rovinatý pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu sa nachádza v novej rezidenčnej zástavbe v pokojnej časti Křižatka v Králově Dvoře, obklopený krásnou prírodou Českého krasu, len pár minút jazdy po diaľnici D5 od pražského Zličína alebo letiska Ruzyně.

Všetky inžinierske siete (elektrina, voda, kanalizácia, plyn, optické vlákno) sú na hranici pozemku. Prístup je po asfaltovej ceste s chodníkom a osvetlením

Na pozemku nie sú žiadne záväzky ani vecné bremená, bol vypracovaný inžiniersko-geologický a hydrogeologický prieskum. Na pozemku je možné ponúknuť 2 rôzne projekty rodinných domov (bungalov alebo poschodová stavba), stavebný zámer je už vopred schválený stavebným úradom a v prípade záujmu je možné postaviť vybraný nízkoenergetický dom triedy B na kľúč

Veľmi atraktívna vyvýšená poloha umožňuje výhľad na krásnu prírodu s Koněpruskými jaskyňami, okolím vedú cyklotrasy a turistické a náučné chodníky. Občianska vybavenosť je dostupná v centre Králův Dvůr a Beroun, ktoré sú vzdialené necelých 10 minút jazdy autom alebo autobusom, na okraj Prahy sa dostanete za približne 20 minút. V blízkosti budúceho domu sa nachádza autobusová zastávka a neďaleko je železničná stanica. 

Celková rozloha 808 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  226 711 €
 • Cena za m²
  280.60 €
 • Celková plocha
  808 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  101516
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.