Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Stavebný pozemok s projektom na výstavbu nadštandardnej viacgeneračnej vily s nádhernými výhľadmi sa rozkladá v komornej rezidenčnej zástavbe na unikátnom mieste Prahy 9 uprostred prírody a zároveň v krátkej dojazdovej vzdialenosti od všetkého potrebného.

Pozemok je podľa územného plánu v OB (čisto obytné územie) a rozkladá sa na južnom svahu nad meandrujúcou riečkou Rokytkou, na ktorej zelené brehy bude z budúceho domu úchvatný výhľad. Súčasťou ponuky je projektová dokumentácia pre stavebné povolenie, dom navrhnutý renomovaným architektonickým štúdiom so záhradou od vyhláseného záhradníckeho ateliéru je zobrazený na vizualizácii. Všetky inžinierske siete sú už na pozemku.

Projekt počíta s veľkoryso pojatou štvorpodlažnou vilou, kde prízemie (v úrovni ulice) bude tvoriť samostatný apartmán s kúpeľňou, šatník, vstupná hala, toaleta, technická miestnosť a sklad. Na 1. poschodí je navrhnutá hlavná spálňa s walk-in šatníkom aj en-suite kúpeľňou a terasa s letnou kuchyňou. Na 1. prízemnom podlaží je plánovaná herňa, hostinská izba, detská izba, 2 kúpeľne a šatník, v 2. prízemnom podlaží (v úrovni záhrady) obytný priestor s kuchyňou, špajza, upratovacia miestnosť (s prípojkou na práčku a sušičku), toaleta a vínna pivnica . Parkovanie zaistí veľká garáž, ktorá môže mať rovnako ako vila zelenú strechu.

Pozemok ležiaci v bezprostrednom susedstve prírodného parku Smetanka je výborne prístupný po nefrekventovanej asfaltovej komunikácii, kúsok od domu je autobusová zastávka so spojmi k stanici metra Želivského. V krátkej dojazdovej vzdialenosti sú školy vrátane Metropolitnej univerzity, supermarket aj niekoľko vnútorných i vonkajších športovísk. Poloha pozemku zaručuje dokonalé súkromie.

Celková plocha 479 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  986 031 €
 • Cena za m²
  2 058.50 €
 • Celková plocha
  479 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  101595
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.