Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Slnečný pozemok pravidelného obdĺžnikového tvaru na dobre prístupnom a peknom zelenom mieste, priamo pri prírodnej pamiatke Nad závodištěm vo  Velké Chuchli a v susedstve prírodného parku Radotínsko-Chuchelský háj.

Predmetom predaja je veľká oplotená záhrada v záhradkárskej kolónii, na ktorej stojí chata (zastavaná plocha cca 40 m2).

Na parcele je prípojka elektriny a studňa, v ulici vedie mestský vodovod. Príchod k pozemku je po miestnej spevnenej komunikácii.

Prírodná oblasť s nádhernými výhľadmi sa rozkladá v pohodlnom dosahu občianskej vybavenosti. Miesto je výborne prístupné po Pražském okruhu aj mestskou hromadnou dopravou, 5 minút chôdze od pozemku je autobusová zastávka s konečnou pri stanici metra Smíchovské nádraží.

Celková plocha 708 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  189 514 €
 • Cena za m²
  267.70 €
 • Celková plocha
  708 m²
 • Pozemok
  Záhrada
 • Referenčné číslo
  101656
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.