Pozemok

Veľký, juhozápadne orientovaný stavebný pozemok so zaujímavou kompozíciou okrasných rastlín vhodný na výstavbu rodinného domu s popisným číslom a následným využitím na trvalé bývanie. Tiché miesto s absolútnym súkromím a veľkou záhradou so zaujímavou kompozíciou okrasných rastlín sa nachádza priamo pri lese, v okrajovej časti obce Pyšely vo vyhľadávanej obytnej a rekreačnej oblasti v blízkosti Prahy.

Rozloha mierne svahovitého pozemku je viac ako 2 500 m2. V súčasnosti sa tu nachádza jednopodlažná, čiastočne podpivničená rekreačná chata z roku 1950, murovaná garáž a murovaný prístrešok. Do chaty je zavedený vodovod a elektrina, kanalizácia je vyvedená do žumpy, v záhrade je studňa, plyn na hranici pozemku. Záhradu zdobia pôvodné vzrastlé stromy a kríky, medzi ktorými nechýba ľaliovník tulipánokvetý, javory, rododendrony viacerých farieb, smrekovec, borovica a iné. 

Pozemok je ďalej prepojený s rozsiahlym lesom turistickou Cyrilometodějskou stezkou a náučným chodníkom Pyšely. Centrum obce s materskou a základnou školou, potraviny, pošta, reštaurácia či autobusová zastávka sú v pešej dostupnosti. Obec má výbornú polohu v Posázaví, v blízkosti prírodného parku Velkopopovicko a Hornopožárský lesa, a je v krátkej dojazdovej vzdialenosti od Prahy, do ktorej sa dostanete vlakom z neďalekej zastávky. 

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102040
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  2 618 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.