Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Výnimočný súbor dvoch susediacich rovinatých pozemkov s celkovou rozlohou 2 514 m2, ktorý spolu s polohou na okraji zástavby zaručuje absolútne súkromie. Veľmi atraktívna lokalita v pražských Klánovicích v blízkosti lesoparku a centra tejto svojráznej štvrte s pokojnou prvorepublikovou atmosférou. Možnosť využitia pozemkov samostatne alebo ako celku.

Jedny z posledných dostupných stavebných pozemkov v Klánoviciach. Pozemky s identickou výmerou 1 257 m2 tvoriace pravidelný obdĺžnik sú rovinaté, zatrávnené, bez stromov. Podľa územného plánu ide o všeobecnú obytnú zónu s hlavným využitím stavieb na bývanie s možnosťou umiestnenia ďalších funkcií slúžiacich obyvateľom, prípustné využitie je napríklad aj pre školské, zdravotnícke alebo športové zariadenia. Maximálny koeficient zastavanosti je 20 %. Pozemky majú ideálnu orientáciu na svetové strany, prístup je zo severnej časti a budúca záhrada v južnej časti. Do areálu je potrebné priviesť elektrinu, v ulici sa nachádza vodovod a kanalizácia, vybudovať treba aj krátky úsek prístupovej cesty a lávku (priepust).

Výhodná lokalita v zeleni mimo dopravného ruchu a zároveň len 2 minúty autom od základnej školy, štátnej a súkromnej materskej školy, športovej haly, pošty či obchodu s potravinami. Približne 10 minút chôdze je kaviareň a reštaurácia, v tesnej blízkosti je autobusová zastávka, odkiaľ sa za 5 minút dostanete na vlakovú stanicu Klánovice a odtiaľ priamym spojením do centra na Masarykovu stanicu. Autobus premáva aj na stanicu metra Černý Most. Pri cestách autom je výhodou rýchle napojenie na diaľnicu D11 a Pražský okruh. Štvrť Klánovice charakterizujú prevažne prvorepublikové šľachtické vily so vzrastlými záhradami a rozsiahly lesopark pretkaný turistickými a cyklistickými chodníkmi, ktorý je súčasťou prírodného parku Klánovice-Čihadla

Celková rozloha 2 514 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  780 608 €
 • Cena za m²
  621 €
 • Celková plocha
  1 257 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  102871
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.