Kollárova, Černošice - Praha-západ | 1
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 2
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 3
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 4
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 5

Pozemok

1 232 m2

Praha-západ, Černošice, Kollárova

Pozemok o výmere 1 232 m2, ktorý je vhodný na výstavbu rodinného domu, leží na okraji mesta Černošice, obľúbenej rezidenčnej lokality v tesnom susedstve CHKO Český Kras. Miesto poskytuje čistý vzduch, pokoj, výhľady na hlboké lesy, občiansku vybavenosť v blízkosti a ľahkú dostupnosť Prahy.

Slnečný rovinatý pozemok je momentálne zatrávnený. Všetky prípojky inžinierskych sietí (elektro, vodovod, kanalizácia, plyn) sú na hranici pozemku. Až k pozemku vedie spevnená komunikácia, ktorá bude čoskoro zrekonštruovaná.

Mesto Černošice ponúka širokú ponuku služieb, rýchlu dostupnosť Prahy a krásnu neporušenú prírodu. Hneď za pozemkom je materská škola. Základná i umelecká škola sú v rýchlom dojazde. Asi 500 metrov od domu je supermarket, kaviareň s cukrárňou, lekáreň, bankomat alebo tenisové kurty. V meste je tiež napríklad zimný štadión, kino a niekoľko reštaurácií. Pár krokov od pozemku vedie hranica Českého Krasu s mnohými prírodnými zaujímavosťami a turistickými i cyklistickými trasami. Spojenie s Prahou je rýchle a priame vďaka častým vlakovým spojom, cesta k stanici metra Smíchovské nádraží trvá 15 minút, do centra na Hlavní nádraží 23 minút. Športoví nadšenci využívajú pre cesty do Prahy pohodlnú cyklotrasu vedúcu peknou krajinou pozdĺž rieky.

Celková plocha 1 232 m2.

Cena celkom € 377 863
Cena / m2 € 306,7 za m2
Celková plocha 1 232 m2
Typ pozemku Bývanie
Referenčné číslo 32616

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.