Brusnicová, Nové Mesto - Bratislava III | 1
Brusnicová, Nové Mesto - Bratislava III | 2
Brusnicová, Nové Mesto - Bratislava III | 3
Brusnicová, Nové Mesto - Bratislava III | 4
Brusnicová, Nové Mesto - Bratislava III | 5

Pozemok

2 455 m2

Bratislava III, Nové Mesto, Brusnicová

€ 1 068 219

Do obľúbených Zaujíma ma

Rozľahlý stavebný pozemok s krásnym panoramatickým výhľadom, ležiaci vo vyhľadávanej atraktívnej lokalite Bratislavy - Koliba obklopený zeleňou.

Funkčné využitie územia umožňuje výstavbu malopodlažnej bytovej zástavby so štyrmi podlažiami. Koeficient zastavanosti je 0,3. Inžinierske siete (voda a elektrina) pred vstupom na pozemok a plyn 60m od hranice pozemku. K pozemku vedie asfaltová cesta.

Koliba ponúka všetko potrebné ku komfortnému bývaniu v hlavnom meste, nádhernú prírodu pre rôzne športové aktivity, relax s rodinou či prechádzky s domácimi miláčikmi, zároveň sú tu materské škôlky, škola, potraviny, viaceré reštaurácie a kaviarne. Jednoduchá dostupnosť do 3 kilometrov vzdialeného historického centra Bratislavy s možnosťou individuálnej dopravy či MHD. Napojenie na bratislavský obchvat v dosahu 2 kilometrov.

Celková výmera 2 455 m2.

Cena celkom € 1 068 219
Cena / m2 € 435,1 za m2
Celková plocha 2 455 m2
Typ pozemku Bývanie
Referenčné číslo 33644

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.