Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Ucelený súbor pozemkov v prírodnom parku Radotínský-Chuchelský háj o celkovej výmere 17.570 m2 leží nad Chuchelskými kúpeľmi známymi liečivým Mariánskym prameňom. Výnimočné miesto poskytujúce úplný pokoj a súkromie je strategicky umiestnené medzi Barrandovom a Chuchle.

Pozemok sa nachádza nad "Čertovou strouhou", ktorá priamo nadväzuje na kúpele a má vlastnú výdatnú studňu, ktorá čerpá vodu tečúcu ďalej do Mariánskeho prameňa, ktorého zloženie bolo v roku 1760 vyhlásené profesorom Janom Antonínom Scrinci za liečivý. Na pozemok je privedená elektrina. Centrálna časť pozemku je oplotená (7.696 m2), má novo vybudovanú asfaltovú príjazdovú komunikáciu zo Slivenca a dve vstupné brány na diaľkové ovládanie a kamerový systém. Okolité pozemky voľne prechádza v les a lúky.

Barrandov a Slivenec so všetkou občianskou vybavenosťou sú vzdialené len pár minút jazdy autom a cesta do centra trvá 15-20 minút.

Výmera 17.570 m2.

Prehľadová tabuľka

  • Predajná cena
    Cena na vyžiadanie
  • Celková plocha
    17 570 m²
  • Referenčné číslo
    40162
  • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.