Pozemok

Rovinatý stavebný pozemok o výmere 1 017 m2 sa nachádza v novej rezidenčnej zástavbe Na Březine v obci Sibřina na východnom okraji Prahy, v susedstve mestskej časti Praha-Koloděje s dobre rozvinutou infraštruktúrou, historickým jadrom a gotickým zámkom obklopeným poliami.

Plocha je určená na čisto obytnú zástavbu a jej zastaviteľnosť je 30 %. Prípojky elektriny, vody a kanalizácie sa nachádzajú na pozemku, plocha je bez náletových drevín či stavieb na demoláciu, a je tak pripravená na okamžité začatie výstavby. Príchod k pozemku je z jeho západnej strany po novej osvetlenej asfaltovej komunikácii s chodníkom.

Obec Sibřina leží pri Kolodějskej zámockej obore a prírodného parku Rokytka. Materská a základná škola sú v dochádzkovej vzdialenosti alebo 2 minúty jazdy autom, blízko je športovo oddychový areál Na Vinici, okolo pozemku vedie cyklotrasa. Autobusy zaisťujú spojenie k staniciam metra linky A Skalka a linky B Čierny Most alebo k železničným zastávkam Bechovice či Klánovice-sever, pri cestách autom sa dá ľahko napojiť na Štěrboholskú spojku. Doba jazdy sa ešte skráti po dokončení Pražského okruhu.

Celková plocha 1017 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  41179
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  1 017 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.