Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Súbor stavebných a nestavebných pozemkov vhodný na investičné účely o celkovej ploche takmer 3 ha v obci Dobkovice rozkladajúcej sa uprostred krásnej prírody pri Labe medzi Děčínom a Ústím nad Labem.

Na ploche je prípojka elektriny a verejného vodovodu aj kanalizácie, prístup je po asfaltovej komunikácii. Na pozemkoch je možné vystavať rodinné domy, ale aj sklady. Je potrebné dodržať minimálnu veľkosť pozemku 800 m2 pre umiestnenie rodinného domu a 30% zastaviteľnosť. Súčasťou ponuky je štúdia s možnosťou rozmiestnenia jednotlivých domov.

Pozemky sa skladajú z 3 typov parciel:

12 747 m2 - súčasť prestavbovej plochy bývania
1 664 m2 – súčasť existujúcej plochy krajinnej zelene
12 787 m2 – súčasť existujúcej plochy poľnohospodárskej.

V obci funguje materská a základná škola a pošta. Dopravné spojenie zaisťuje vlak, ktorým je možné sa dostať do Ústí nad Labem, Děčína alebo Litvínova. Obec je súčasťou rozsiahlej chránenej krajinnej oblasti Českého Stredohoria. V okolí sa nachádza niekoľko prírodných pamiatok i hradných zrúcanín, miestom prechádza cyklotrasa, zalesnené okolie je pretkané turistickými trasami.

Celková plocha 27 189 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  412 718 €
 • Cena za m²
  15.20 €
 • Celková plocha
  27 198 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  41821
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Ústecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.