Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Pozemok

Mierne svahovitý a dobre prístupný pozemok o celkovej ploche 1 241 m2 vhodný na výstavbu rodinného domu v susedstve obľúbenej rezidenčnej zástavby Berouna neďaleko lesoparku Mestská hora.

Inžinierske siete sú pri hranici pozemku, prístup je po osvetlenej asfaltovej komunikácii aj po novom chodníku zo zámkovej dlažby. Podľa územného plánu je možné na pozemku vystavať dom alebo dvojdom mestského či vidieckeho typu a podľa toho sa mierne líšia zastaviteľnosť pozemku (40% a 45%).

Miesto je bez hustej zástavby, vyvýšená poloha na južnom svahu umožňuje pekné výhľady do krajiny Českého krasu.

V pešom dosahu je materská aj základná škola a niekoľko športovísk: kúpaliská, tenisové a beachvolejbalové kurty, vonkajšia posilňovňa aj detské ihriská. Blízko je do obchodného centra, na poštu alebo do lekárne. K prechádzkam láka blízky lesopark Mestská hora aj vrch Ded s rozhľadňou. Dopravné spojenie s centrom mesta je zaistené autobusovými spojmi. Beroun leží v neveľkej vzdialenosti od Prahy, kam sa dá dostať pohodlne autom po diaľnici D5, autobusom či vlakom.

Celková plocha 1241 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  571 076 €
 • Cena za m²
  460.20 €
 • Celková plocha
  1 241 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  42525
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.