Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Pozemok

Stavebný pozemok o celkovej rozlohe 4 316 m2, vhodný aj na investičné účely, sa rozkladá v atraktívnej lokalite v blízkosti centra mesta Dobříš. Dom na pozemku je určený na demoláciu.

Na pozemku sú inžinierske prípojky (elektrina, voda, kanalizácia), príchod je po asfaltovej komunikácii.

Pozemok leží v blízkosti centra Dobríša aj vlakovej stanice. Mesto má priame vlakové aj autobusové spojenie s metropolou, jazdy autom urýchľuje diaľnice D4. V Dobříši s pekným historickým jadrom a veľkým zámockým parkom funguje všetka občianska vybavenosť, sú tu materské a základné školy, gymnázium, ZUŠ, poliklinika, kultúrne stredisko, supermarkety a ďalšie obchody, reštaurácie a kaviarne. Z mesta je blízko do krásnej prírody, napríklad prírodného parku Hrebeny.

Celková plocha 4 316 m2.

Pre viac informácií kontaktujte našu kanceláriu.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 047 658 €
 • Cena za m²
  242.70 €
 • Celková plocha
  4 316 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  42614
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.