Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Pozemok obklopený lesom

V srdci prírody a zároveň priamo v Bratislave II sa nachádza tento unikátny pozemok o veľkosti takmer 1,7 hektárov. Pozemok lemuje les, ktorý zabezpečuje absolútny pokoj, pričom však cesta z centra mesta trvá iba 17 minút a k pozemku vedú dve príjazdové cesty.

Pozemok s rodinným domom je unikátny svojim umiestnením v chránenej oblasti s 2., 4. a 5. stupňom ochrany prírody. 16 104 m2 oploteného rovinatého pozemku tvorí trvalý trávny porast a 440 m2 tvorí zastavaná plocha a nádvoria a ostatná plocha. K pozemku vedú dve prístupové cesty s bránami na diaľkové ovládanie. Podpivničený dom s troma izbami zahŕňa klimatizáciu, kúrenie zabezpečené krbom na tuhé palivo a elektrickými radiátormi. Súčasťou domu je aj zimná záhrada. Nehnuteľnosť disponuje vlastnou trafostanicou, bio čističkou a studňou. Na parcele sa nachádza prístrešok pre dva automobily.

Nehnuteľnosť sa nachádza v nedotknutej časti prírody pri jazere Panský diel (jazero Kopáč), pri Biskupickom ramene Dunaja. Pozemok je v obklopení piatich miliónov metrov štvorcových lesa. Toto miesto je ako stvorené pre toho, kto vyhľadáva ticho a pokoj, no zároveň chce byť v absolútnej blízkosti hlavného mesta. K dispozícii tu sú možnosti aktívneho oddychu vo forme prechádzok, behania, bicyklovania, poľovania, kúpania, rybárčenia a pod. Veľkorysý pozemok ponúka nekonečné možnosti prevedenia do stavu podľa prianí kupujúceho, môže tu napr. vzniknúť bazén, tenisový kurt, multifunkčné ihrisko či rybník.

Pozemok 16 544 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Cena celkom
  Cena na vyžiadanie
 • Celková plocha
  16 544 m²
 • Pozemok
  Záhrada
 • Referenčné číslo
  42650
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Hlavné mesto Bratislava

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.