Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Pozemok

Slnečný rovinatý pozemok o výmere 1 037 m2 je pripravený na výstavbu vily o dispozícii 5 +1 vrátane projektu a platného stavebného povolenia. Plocha leží na pokojnom mieste plnom zelene, v neprejazdnej ulici v Prahe 6 na rozhraní Suchdola a Lysolají, v pohodlnom dosahu medzinárodných škôl, kampusu ČZU aj letiska.

Plánovaná stavba s plochou strechou má výmeru 284,6 m2. Vo vstupnej úrovni je navrhnutý obytný priestor s otvorenou kuchyňou, jedálňou a terasou, hosťovská izba, kúpeľňa so saunou, priestranná vstupná hala a technická miestnosť. Na poschodí návrh počíta s hlavnou spálňou s walk-in šatníkom a kúpeľňou, ďalej tu majú byť 3 mezonetové izby a šatník. Z poschodia sa budú otvárať krásne výhľady na prírodný park Šárka-Lysolaje aj na metropolu. Parkovanie bude riešené garážou.

Na juhovýchodne orientovanom pozemku prístupnom z dvoch strán je už pripojenie na všetky inžinierske siete (vody, elektriny, kanalizácie i plynu), príchod je po asfaltovej komunikácii slúžiacej prevažne tunajším rezidentom.

Miesto ponúka bývanie na pokojnom mieste a v pohodlnom dosahu všetkých služieb. V krátkej dojazdovej vzdialenosti sú medzinárodné školy Riverside Prague v Sedlci, International School of Prague v Nebušiciach alebo Global Preschool v Šáreckom údolí. Vo štvrti Suchdol fungujú obchody, materská a základná škola, univerzita s mnohými fakultami, kaviarne, reštaurácie, lekári a lekáreň, pošta, ale aj napríklad plavecký bazén, kurty na tenis a beach volejbal aj niekoľko detských ihrísk. Pravidelne sa tu konajú trhy s lokálnymi potravinami. Dopravné spojenie zaisťujú autobusy od stanice metra Dejvická, v pláne je predĺženie električkovej trate z Podbaby až do Suchdola. Krásna okolitá príroda ponúka množstvo výletných trás pešo aj na bicykli.

Celková plocha 1037 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  801 644 €
 • Cena za m²
  773 €
 • Celková plocha
  1 037 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  42809
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.