Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Pozemok

Preslnený pozemok o veľkosti 1 359 m2, na ktorom je možné okamžite začať stavať, sa rozkladá na malebnom mieste v juhomoravskej vinárskej obci Borkovany ležiacej v obklopení krásnou krajinou asi 20 minút jazdy autom od okraja Brna.

K stavebnému pozemku je už vydané platné stavebné povolenie a sú naň privedené inžinierske siete. Súčasťou ponuky je podrobný realizačný projekt na vilu aj architektonický návrh záhrady. Plocha je svahovitá a má juhovýchodnú orientáciu. Príchod je po spevnenej komunikácii.

Na prízemí je navrhnutý obytný priestor s výstupom na záhradnú terasu, nadväzujúca kuchyňa s jedálňou predĺženou o vonkajšiu kuchyňu s posedením, ďalej kúpeľňa so saunou, technická miestnosť, zádverie a schodisková hala. Pokojovú zónu na poschodí má tvoriť rodičovská spálňa s walk-in šatníkom, en-suite kúpeľňou a terasou, ďalšie 3 izby, kúpeľňa, samostatná toaleta, komora a chodba so schodiskom. Na záhrade budú podľa návrhu vytvorené 3 parkovacie miesta a vysadené ovocné stromy (jablone, čerešňa, višňa, slivka, marhuľa i broskyňa) a kríky, okrasné kríky a trávy i množstvo kvetov.

V obci funguje materská a základná škola, predajňa potravín alebo pošta, je tu multifunkčné ihrisko aj expozícia kraslíc, ktoré sa v obci vyrábajú tradičnou metódou už mnoho rokov. Do Brna je možné dôjsť priamou autobusovou linkou za 40 minút, cesta autom na okraj moravskej metropoly zaberie okolo 20 minút. Obcou prechádzajú cyklotrasy vedúce napríklad do Ždánického lesa alebo až na Pálavu.

Celková plocha 1 359 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  193 217 €
 • Cena za m²
  142.20 €
 • Celková plocha
  1 359 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  42837
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Jihomoravský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.