Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Pozemok

Juhovýchodne orientovaný pozemok s nádherným výhľadom do širokého okolia sa rozkladá v práve vznikajúcej rezidenčnej oblasti Kodetka na predmestí Českých Budějovíc.

Pozemok je pripojený k inžinierskym sieťam (elektrina, voda, kanalizácia, plyn, optická sieť) a je k nemu zaistený prístup po verejnej osvetlenej pozemnej komunikácii. Platný územný plán povoľuje výstavbu rodinného domu.

V pohodlnej vzdialenosti je materská a základná škola aj kúpalisko alebo športový areál, v zime je možné využívať bežecké stopy alebo neďaleký lyžiarsky areál, miestom prechádza turistický aj cyklistický chodník. Lokalita má rýchle autobusové spojenie s centrom Českých Budějovíc, cesta trvá iba 12 minút.

Celková plocha 774 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  237 949 €
 • Cena za m²
  307.40 €
 • Celková plocha
  774 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  42951
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Jihočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.