Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Pozemok

Rovinatý slnečný pozemok s peknými výhľadmi je pripravený na stavbu rodinného domu v lukratívnej oblasti obce Moravany na predmestí Brna, ktorého stred je vzdialený iba 10 kilometrov.

Oplotený pozemok má rohovú pozíciu. Všetky inžinierske siete sú na hranici pozemku, prístup vozidlom je po nefrekventovanej osvetlenej asfaltovej komunikácii slúžiacej predovšetkým tunajším rezidentom.

Pozemok je umiestnený v novej vilovej výstavbe vo veľmi žiadanej lokalite. Miesto ponúka dobrú dostupnosť Brna, jednoduchý prístup na diaľnicu D1 a blízkosť prírody – po cyklotrase priamo z ulice je možné dôjsť behom chvíľky do prírodného parku Bobrava. V obci funguje materská a základná škola, nachádza sa tu kaviareň aj cukráreň a OC Futurum je vzdialené asi 3 km.

Celková plocha 1 316 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  817 584 €
 • Cena za m²
  621.30 €
 • Celková plocha
  1 316 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  43082
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Jihomoravský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.