Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok


Veľký rovinatý pozemok o rozlohe 9 776 m2 leží na dobre dostupnom mieste na západnom okraji Prahy v blízkosti letiska, na zastavateľnom území extravilánu obce Horoměřice.

Ide o pozemok vedený ako ovocný sad. Pri pozemku sú vedené inžinierske siete. Obec je aktuálne bez platného územného plánu s tým, že podľa nového plánovania a informácií zo stavebného úradu je územie zastaviteľné. Pre viac informácií kontaktujete našu kanceláriu.

Plocha sa rozkladá priamo pri ceste, v susedstve supermarketu, zastávky prímestského autobusu, necelých 10 km od medzinárodného letiska Václava Havla Praha a 1 km od okraja metropoly. Na blízkych pozemkoch sa nachádza autoservis, nové veľké záhradnícke centrum, centrála veľkého kníhkupectva, čerpacie stanice.

Celková plocha 9776 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  697 284 €
 • Cena za m²
  142.65 €
 • Celková plocha
  4 888 m²
 • Pozemok
  Komerčný
 • Referenčné číslo
  44126
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.