Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Priemyselný areál

Areál o veľkosti 12 árov s priemyselnou budovou disponuje výbornou vizibilitou – umiestnenie pozemku je priamo pri vysoko frekventovanom kruhovom objazde v Bernolákove. 

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete vrátane plynu, elektriny, vody, internetu a priamo pred pozemkom sa nachádza aj kanalizácia.

Priemyselná budova so zastavanou plochou 260 m2 disponuje vlastným plynovým kotlom, septikom s čističkou, showroomom, dvoma kanceláriami, kuchynku a WC. Vzhľadom na vynikajúcu vizibilitu na pozemku je umiestnených 7 billboardov, ktoré sa prenajímajú.

K pozemku je vypracovaná štúdia na stavbu 5 podlažnej administratívnej budovy s celkovou výškou 15 metrov v zmysle platného územného plánu. Zastavanosť rovinatého pozemku je 40%.  

Cena nehnuteľnosti 535.000 EUR. 

Prehľadová tabuľka

  • Predajná cena
    535 000 €
  • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie priemyselné areály v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.