Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 2 izbový

Drevený rekreačný domček stojí na pozemku obklopenom vysokými stromami, zaisťujúcimi dokonalé súkromie, na nádhernom mieste uprostred prírody neďaleko obce Malá Hraštice. Čistý vzduch, nádherné výhľady do okolitých lesov a ľahká dostupnosť služieb aj do Prahy.

80 rokov starý zrub má úžitkovú plochu 55 m2. Súčasťou ponuky je stavebné povolenie, platné do r. 2024, na rekreačný dom s 1 poschodím a podkrovím. Na pozemku je studňa s dostatočne hlbokým vrtom cez 30 m a malý septik, ktorý je nutné zväčšiť. Elektrina je nová z r. 2021 (3-fázový istič 25 A). Okrem zrubu tu stojí stará kôlňa, prístrešok pre auto a nový záhradný domček. Prístup na pozemok je možný z dvoch strán po nespevnenej komunikácii.

Podľa stavebného povolenia tu môže vzniknúť dom so zastavanou plochou 95 m2 a cca 18-metrovou terasou. Výška stavby do hrebeňa sedlovej strechy je limitovaná na 7 m. Plánovanú dispozíciu prízemia tvorí obývačka, kuchyňa, kúpeľňa s WC, zádverie s chodbou a technická miestnosť, podkrovie s 3 izbami a kúpeľňou s WC. Vykurovanie je navrhnuté tepelným čerpadlom doplneným o krbové kachle.

Veľmi pekná a dokonale pokojná oblasť s riedkou zástavbou leží cca 1 kilometer od centra obce Malá Hraštice, kde funguje predajňa potravín, pošta, reštaurácia alebo cukráreň, v obci je aj materská a základná škola. Dopravné spojenie zaisťujú autobusy aj vlaky. Jazda autom na okraj Prahy (na Pražský okruh) zaberie cca 25 minút.

Úžitková plocha 55 m2, pozemok 688 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  204 708 €
 • Podlahová plocha
  55 m²
 • Pivnica
  -
 • Pozemok
  688 m²
 • Parkovanie
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100681
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.