Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 3 izbový

Unikátny objekt s dvoma budovami očarí svojim géniom loci. Malebná drevenica po nákladnej rekonštrukcii je umiestnená v peknej obci v srdci Beskýd. Nehnuteľnosť je vhodná na podnikanie či bývanie.

Interiér obytnej drevenice tvoria tri miestnosti, vo vstupnej chodbe sa nachádza vchod do dvoch miestností. Väčší z nich disponuje pecou a vchádza sa z nej do ďalšej izby. Drevené schodisko na chodbe vedie do podkrovných priestorov, ktoré sú vhodné na vstavanie minimálne dvoch spální. Chalupa so samostatne stojacou budovou s miestnosťou pripravenou na kuchyňu a toaletu vytvára rohové zákutia pre príjemné posedenie. Medzi budovami sa nachádza veľkorysé nádvorie s okrasnou skalkou.

Strešná krytina je šindľová a na atmosfére tejto útulnej nehnuteľnosti pridávajú drevené trámové stropy a dobové krbové kachle. Podlaha je drevená a žulová. Vykurovanie zaisťuje tepelné čerpadlo doplnené podlahovým vykurovaním. Zdrojom vody je vlastná studňa, dom je napojený na verejnú kanalizáciu. Parkovanie je možné priamo na pozemku a neďalekom parkovisku.

Dobová obytná drevenica vrátane oddelenej kuchyne s krytým posedením má spolu so strategickou a turisticky vyhľadávanou lokalitou veľký investičný potenciál. Dopravné spojenie do obce je možné autobusom aj vlakom. V blízkom okolí, okrem plnej občianskej vybavenosti mesta, leží kúpalisko a dva ski areály. K aktívnemu odpočinku v prírode nabáda neďaleký vrchol Smrk alebo kráľovná Moravskosliezskych Beskýd Lysá hora.


Všetko vybavenie vyobrazené na fotografiách je súčasťou ponukovej ceny.


Úžitková plocha 180 m2, zastavaná plocha 217 m2, záhrada 508 m2, pozemok 725 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  241 556 €
 • Podlahová plocha
  180 m²
 • Pivnica
  -
 • Zastavaná plocha
  217 m²
 • Záhrada
  508 m²
 • Pozemok
  725 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100743
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Moravskoslezský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.