Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

7i villa s prekrytým bazénom a priestranným pozemkom

Unikátna nadštandardná vila s krytým bazénom, saunou a tenisovým kurtom stojí v obklopení veľkolepej záhrady v oblasti Stupavy. Veľkosť pozemku spolu s polohou domu zaručujú dokonalé súkromie, vysoký komfort bývania a nezameniteľné pohľady do zelene. Jedinečná prírodná lokalita pri Malých Karpatoch je zdrojom pre aktívny aj pasívny oddych, rodinné zážitky a poznávanie histórie.

Vila je dispozične rozdelená na tri úrovne: prízemie, 1. poschodie a suterén. Vstupná úroveň prízemia sa otvára predsieňou so vstupnou halou, ktorá po pravej strane vedie do priestrannej spoločenskej zóny zloženej z otvorenej obývacej časti s krbom, prvotriedne zariadenej kuchyne, jedálne a harmonickej presklenej zimnej záhrady. Ľavá strana prízemia patrí vkusnej pracovni s výhľadom, hosťovskej izbe s en-suite kúpeľňou a nachádza sa tu aj toaleta pre hostí. Oproti hlavnému vchodu je prístup na pozemok a ku schodisku, ktoré vedie do pivnice a na poschodie, 1. poschodie domu je venované primárne odpočinkovej časti a v súčasnosti ho tvoria 4 spálne (jedna využívaná ako priestranný walk-in šatník). Hlavná spálňa je vybavená en-suite kúpeľňou s vaňou a sprchovým kútom, WC s bidetom, šatníkom a krytou terasou. Z hlavnej spálne je možné po schodoch vyjsť na strechu domu po drevennom schodisku, ktorá sa dá v lete využiť ako štýlová rooftop terasa s panoramatickými výhladmi na hrad Pajštún a Rakúsko. Ďalšie dve spálne sú vybavené en-suite kúpeľňami s WC. V suteréne je vybudované plné technické zázemie a práčovňa, ale ponúka i relaxačnú miestnosť s využitím ako oddychové/kreatívne štúdio alebo formou detského kútika pre menšie ratolesti. Suterén domu zároveň skrýva množstvo úložného a skladovacieho priestoru.
 
Prepojenie jednotlivých funkčných zón interiéru umožňuje plynulý prechod medzi rôznymi činnosťami a prináša pocit ľahkosti a pohodlia. Dominantné prvky dreva jednotlivé izby prirodzene zatepľujú a spolu s moderným vybavením prezentujú koktejl nadštandardného domova. Vila je okrem precízneho interiérového osvetlenia zásobovaná dostatkom denného svetla vďaka veľkorysému preskleniu s elektrickými exteriérovými žalúziami. Vysoký užívateľský komfort dopĺňa špičkovo vybavená kuchyňa s elektrospotrebičmi Siemens, inteligentný systém domácnosti Niko Home Control a praktický centrálny vysávač. Architektonicky vydarená budova má odvetranú fasádu z mramoru a materiálu ThermoWood, bezúdržbové oplechovanie značky Rheinzink a všetky terasy sú navrhnuté s použitím vysoko odolnej exotickej dreviny Bangkirai. 
 
Na rovinatom pozemku s rozlohou 3 200 m2 nájdeme aj samostatný objekt s krytým bazénom s protiprúdom, saunou, vírivkou a s kúpeľnou (sprcha a WC). Záhrada láka k posedeniu na terase so záhradnou kuchyňou a al fresco posedením. Športovo založených záujemcov nadchne profesionálny tenisový kurt či zapustená trampolína. Záhrada je odborne udržiavaná, posiata anglickým trávnikom a pretkaná vysokými stromami ihličnanov a listnatých stromov. Zadná časť záhrady v súčasnosti spĺňa úžitkovú úlohu na pestovanie bio úrody v rámci ovocných sadov a vo vyvýšených záhonoch. 

Garážové parkovanie pre 2 autá a 8 parkovacích miest na pozemku.

Vila je situovaná na severnom okraji Stupavy, v blízkosti prírody južnej časti Záhorskej nížiny a Malých Karpát, kde budete dýchať ten najzdravší vzduch. Oblasť je známa okrem mnohých možností turistiky a cykloturistky aj historickým bohatstvom Pajštúnskeho hradu alebo pútnickeho Svätého Údolia Marianka. Medzi výhody bývania jednoznačne patrí kvalita surovín od lokálnych pestovateľov a chovateľov, populárne sú najmä Rybárstvo Stupava, Biofarma Príroda alebo čučoriedková farma Berry Farm. V neďalekej Dúbravke sídli prestížna škola The British International School. Stupava patrí medzi obľúbené lokality s kompletnou občianskou vybavenosťou (reštaurácie, obchody, služby) a takisto vyniká skvelou infraštruktúrou – Bratislava je vzdiaľená iba 20 km a skvelo dostupná po diaľnici či prostredníctvom MHD.

Interiér 540 m2, terasy 98 m2, zastavaná plocha 500 m2, pozemok 3 200 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  638 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • Pozemok
  3 200 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100998
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.