Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 4 izbový

Technologicky vyspelý nízkoenergetický rodinný dom (polovica dvojdomu kolaudovaná ako bytová jednotka) so slnečnou záhradou je súčasťou moderného projektu zasadeného do blízkosti centra obce ležiacej na juhozápadnom predmestí Prahy neďaleko CHKO Český kras. Príjemné rodinné bývanie s potrebnou občianskou vybavenosťou aj prírodou na dosah ruky a veľkým golfovým ihriskom priamo v obci.

Na prízemí sa nachádza otvorený 50 metrový obytný priestor s priestrannou kuchyňou a jedálňou, predsieň so šatníkom a samostatná toaleta. Z hlavného priestoru je možné vstúpiť na terasu a do záhrady. Na poschodí sú 3 spálne (najmenšia je teraz využívaná ako pracovňa so šatníkom), ďalej priestranná a svetlá kúpeľňa (s vaňou aj sprchovacím kútom), samostatná toaleta a schodisková hala. Z dvoch spální je prístupný balkón orientovaný do záhrady, pod strechou je úložný podkrovný priestor.

Stavba bola dokončená v r. 2018. Podlahy sú drevené a s veľkoformátovou dlažbou, schodisko drevené. Obe poschodia a všetky sociálne zariadenia majú podlahové vykurovanie. Okná sú plastové s dvojsklami a elektrickými predokennými žalúziami, ktoré je možné ovládať aj diaľkovo telefónom. V hlavnej spálni je klimatizácia. Ochranu domu zaisťuje IP kamerový systém s možnosťou sledovania na diaľku cez mobilnú aplikáciu, čipový prístupový systém, ďalej videotelefón a zabezpečovací systém s možnosťou napojenia na PCO. Obývacia izba zútulňuje krb, kuchynská linka na mieru je vybavená spotrebičmi Siemens vrátane vstavanej práčky. Vykurovanie je riešené plynovým kondenzačným kotlom, výraznú úsporu nákladov na energie zaisťujú strešné solárne panely s batériovým úložiskom Sofar Solar. Parkovanie je možné pred domom a na priestranstve uzavretom bránou na diaľkové ovládanie. Južne orientovaná automaticky zavlažovaná záhrada bola záhradnými architektmi navrhnutá tak, aby poskytla dostatok súkromia a možnosť príjemného odpočinku, na uloženie záhradníckeho a športového náčinia slúži záhradný domček.

Pokojná vilová zástavba sa nachádza v blízkom susedstve centra obce, kde funguje materská a základná škola, pošta, reštaurácia, samoobsluha aj farmársky obchod. V pešej vzdialenosti je aj zastávka prímestského autobusu, ktorým sa dá za necelú polhodinu dostať k stanici metra a nákupnému centru Metropola Zličín. Autom trvá pohodlná cesta do Prahy po diaľnici D5 len pár minút. Obec je známa predovšetkým priaznivcom golfu, okolie však ponúka aj ďalšie vyžitie – možnosť dlhých prechádzok, vychádzky na bicykli alebo lezenie po skalách v blízkych chránených krajinných oblastí Český kras a Křivoklátsko.


Úžitková plocha 163,3 m2 (z toho podlahová plocha 140,8 m2, balkón 5,6 m2, záhradná terasa 16,9 m2), podkrovný priestor cca 20 m2, zastavaná plocha 82,5 m2, záhrada 485,6 m2, pozemok 585 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  679 406 €
 • Podlahová plocha
  141 m²
 • Terasa
  17 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Pivnica
  -
 • Úžitková plocha
  163 m²
 • Zastavaná plocha
  83 m²
 • Záhrada
  486 m²
 • Pozemok
  585 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  101004
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.