Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 5 izbový

Moderný nízkoenergetický rodinný dom (polovica dvojdomu kolaudovaná ako bytová jednotka) s upravenou záhradou je súčasťou rezidenčnej zástavby neďaleko centra obce Vysoký Újezd. Obec ležiaca pri juhozápadnom okraji Prahy neďaleko CHKO Český kras poskytuje možnosť pohodlného rodinného bývania v blízkosti prírody i golfového ihriska.

Vstupné podlažie sa skladá z obývacej izby s kuchyňou a jedálňou so vstupmi na terasu a do záhrady, ďalej pracovne, samostatné toalety a predsiene s prípravou na šatník (vrátane prípojky na práčku). Na druhom podlaží sa nachádzajú 3 spálne, centrálna priestranná kúpeľňa (s oknom, vaňou aj sprchovacím kútom) a ďalšia samostatná toaleta. Z dvoch spální je prístupný balkón s výhľadom do záhrady. Nad schodiskovou halou je podkrovný úložný priestor (cca 24 m2).

Nízkoenergetická stavba bola dokončená v r. 2018, moderný interiér je vo vysokom štandarde. Podlahy na prízemí majú veľkoformátovú dlažbu, na poschodí sú drevené. V celej vstupnej úrovni, hlavnej kúpeľni a na toalete na poschodí je podlahové vykurovanie, v spálňach radiátory. Okná sú plastové s dvojsklami a elektrickými predokennými žalúziami ovládateľnými aj diaľkovo cez telefón v aplikácii Somfy. Obývaciu izbu zútulňuje krb, kuchynská linka Sykora je vybavená spotrebičmi Beko. Vykurovanie je riešené plynovým kondenzačným kotlom. Pred domom sú 2 parkovacie miesta, ďalšie parkovanie je možné na pozemku. Pri dome je nabíjačka elektromobilu. Osvetlená záhrada je automaticky zavlažovaná dažďovou vodou z retenčnej nádrže, príjemné posedenie na terase aj v chladnejšom počasí umožňuje infražiarič.

Moderná vilová zástavba sa rozkladá len pár minút chôdze od centra obce, kde funguje materská a základná škola, pošta, reštaurácia, samoobsluha aj farmársky obchod a je tu aj zastávka prímestského autobusu, ktorým sa dá za necelú polhodinu dostať k stanici metra a nákupnému centru Metropola Zličín. Autom trvá pohodlná cesta do Prahy po diaľnici D5 len pár minút. Obec je vďaka 18-jamkovému ihrisku známa predovšetkým priaznivcom golfu, neďaleké CHKO Český kras a Křivoklátsko však ponúkajú aj ďalšie možnosti aktívneho odpočinku.

Úžitková plocha 174,2 m2 (z toho podlahová plocha 139,6 m2, balkón 5,6 m2, záhradná terasa cca 29 m2), podkrovný priestor cca 24 m2, zastavaná plocha 82,5 m2, záhrada 473,5 m2, pozemok 5 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  670 913 €
 • Podlahová plocha
  140 m²
 • Terasa
  29 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Pivnica
  -
 • Úžitková plocha
  174 m²
 • Zastavaná plocha
  83 m²
 • Záhrada
  474 m²
 • Pozemok
  585 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  101054
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.