Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom

Ponúkame priestranný rodinný dom s krásnym výhľadom na Beskydy a krajinu Moravské brány. Dom, ktorý vznikol rekonštrukciou bývalej sýpky zo 16. storočia, spolu s druhou budovou a stodolou obklopuje veľký pozemok bez priamych susedov. Usadlosť na krásnom zelenom a absolútne tichom mieste pod Babí horou v blízkosti vodnej nádrže Těrlicko je vhodná aj ako penzión.

Ide o súbor dvoch spojených domov a stodoly (garáže). Starší dom (bývalá sýpka) má na prízemí halu, kuchyňu s jedálňou, obývaciu izbu, 1 izbu, kúpeľňu a samostatné WC. Z obývacej izby sa vychádza na krytú terasu. Na poschodí sa nachádzajú 4 spálne, kúpeľňa a šatník. V suteréne s pôvodnými tehlovými klenbami sa nachádzajú 2 chladené vínne pivnice, vináreň so sedením a skladové priestory. K domu patrí aj letná kuchyňa a krb, ktorý je kompletne uzavretý posuvnými oknami. Vedľa sa nachádza vonkajšia udiareň. Tento dom má veľký vstup z príjazdovej cesty s parkovaním priamo pri dome (cca 2-3 autá). Druhý dom (z 50. rokov 20. storočia), ktorý pôvodne slúžil ako ubytovňa, má tiež 3 podlažia. Na prízemí sa nachádza fitnes a wellness s bazénom, vírivkou, saunou a kúpeľňou, na 1. poschodí sú 3 samostatné izby s kúpeľňou a v podkroví je izba s vlastnou kúpeľňou. Aj tento dom so samostatným bočným vchodom je celý v podzemí, časť slúži ako strojovňa k bazénu a časť ako sklad a technická miestnosť. Pri dome sa nachádza veľká oplotená okrasná záhrada zaručujúca dokonalé súkromie. Stodola poskytuje parkovanie až pre 20 áut, na pozemku sa nachádza aj psia búda s výbehom.  

Budovy boli postupne rekonštruované od 90. rokov 20. storočia, strecha z kanadského šindľa je z roku 2000, stodola má novú strechu (z roku 2022). Okná sú plastové, podlahy sú laminátové a s keramickou dlažbou. V celom dome je podlahové kúrenie, teplo zabezpečuje plynový kotol Vaillant a krb s prieduchmi na horné poschodie. Vstupné a interiérové dvere sú dubové. V obývacej izbe a suteréne je klimatizácia, bazén je nerezový s protiprúdom, nehnuteľnosť je strážená bezpečnostným systémom so senzormi a kamerami. Záhradu udržiava zavlažovací systém napojený na studňu s úžitkovou vodou. 

Veľmi tiché miesto má ideálnu polohu na okraji obce, na pozemok ďalej nadväzujú len lesy a lúky. Zároveň je to veľmi dobre dostupné miesto, takmer pri dome je autobusová zastávka, autom sa rýchlo dostanete na diaľnicu D48. Kompletná občianska vybavenosť je dostupná v Českom Těšíně, vzdialenom asi 5 minút. Okolie ponúka turistické a cyklistické trasy, v blízkosti sa nachádza rekreačná oblasť pri Těrlické přehrady a obľúbené horské strediská Beskýd, miesto môže byť aj dobrým východiskom na výlety do Poľska a na Slovensko. 

Úžitková plocha 1 086 m2 (z toho interiér 505 m2, 98 m2 terasy, 277 m2 garáž a 206 m2 pivnice), zastavaná plocha domu 304 m2 a 277 m2 garáž, záhrada 6 033 m2, celková plocha pozemku cca 6 614 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  505 m²
 • Terasa
  98 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  206 m²
 • Úžitková plocha
  1 086 m²
 • Zastavaná plocha
  581 m²
 • Pozemok
  6 614 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101695
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Moravskoslezský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.