Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 3 izbový

Útulný vidiecky rodinný dom s pavlačou a kachľovou pecou stojí na veľkom pozemku so stodolou a rybníkom v krásnej, priemyslom nezasiahnutej krajine neďaleko CHKO Blaník na rozhraní Stredočeského a Juhočeského kraja.

Súčasné dispozičné usporiadanie ponúka na prízemí hlavnú obytnú miestnosť (sednicu) s kuchyňou a 1 samostatnú spálňu, v podkroví sú 2 spálne a priestor vhodný na rozšírenie obytnej plochy. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je umiestnená v suteréne, zo vstupnej chodby vedú dvierka do samostatnej pivnice využívanej ako špajza. Súčasťou nehnuteľnosti je veľká stodola s 2 vjazdmi, využívaná na parkovanie a skladovanie vecí. Po rekonštrukcii môže stodola zaujímavo a štýlovo rozšíriť existujúcu obytnú plochu.

Dominantou interiéru je kachľová pec na drevo, ktora vykuruje celý dom, zvonku zaujme historická pavlač. Okná sú drevené špaletové. Ohrev teplej vody je momentálne kotlom na pevné palivo. Na pozemku je rybník, ktorý bol vybagrovaný, má pevné dno a hĺbku cca 2 m. Nad rybníkom bola vybudovaná nová lávka. Záhradu krášlia cca 50 rokov staré prosperujúce stromy.

Dom sa nachádza v úplne pokojnej obci Šebířov priamo pri prírodnej pamiatke Vlašimská Blanice. Obec má  autobusové spojenie s okolitými mestami Mladou Vožicí, Táborem alebo Vlašimí. Krásnu krajinu tvoria polia, lesy a lúky, magický vrch Blaník je vzdialený cca 10 minút autom. Praha je vzdialená asi 1 hodinu jazdy.


Úžitková plocha 334 m2 (dom 126m2 + stodola 208 m2), zastavaná plocha 126 m2, záhrada 1 882 m2, pozemok 2 008 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  196 239 €
 • Podlahová plocha
  126 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Zastavaná plocha
  334 m²
 • Pozemok
  2 008 m²
 • Parkovanie
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101752
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.