Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 5 izbový

Moderná novostavba priestranného 5-izbového rodinného domu s dvoma podlažiami odovzdávaná v štandarde „na kľúč”. Dom leží v tichom prostredí obce Slaská s cennými výhľadmi na okolitú scenériu malebnej prírody Banskobystrického kraja, ktorú si nový majitelia vychutnajú z čiastočne zastrešenej terasy na rozľahlom pozemku.

Vstupná úroveň domu pozostáva z dennej obývacej časti, kuchyne a jedálne. Prízemie ďalej pokračuje štedrou nočnou časťou s hlavnou spálňou doplnenou o walk-in šatník, 2 menšími spálňami (napr. detské izby) a ďalšou izbou vhodnou pre hosťovská izbu či pracovňu. Suterén domu poskytuje priestor pre sklad náradia a záhradných potrieb, sklad potravín a sezónnych vecí, wellness zónu (s priestorom na saunu a vírivku) a fitness zónu využiteľnú aj ako spoločenskú miestnosť.  V prípade potreby je možné dom využívať ako dvojgeneračný – možnosť úpravy 2 miestností v spodnom podlaží (v súčasnosti sklady) na dve obytné miestnosti.

Stavba bola skolaudovaná v r. 2023. Vysoký štandard ,,na kľúč” zahŕňa laminátové podlahy, plastové okná s izolačným trojsklom, prípravu na exteriérové žalúzie, hliníkové vstupné dvere, interiérové dvere, kvalitné dlažby a obklady, kúpeľňovú sanitu i prípravu pre montáž kamerového systému a alarmu. Nízke náklady energetickej triedy „A“ zabezpečuje podlahové vykurovanie s termostatom v každej miestnosti, elektrický bojler a príprava na krb. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete vrátane vlastnej čistiarne odpadových vôd či optickej internetovej siete. K štandardu takisto patrí úprava exteriéru – úprava pôdy, zasiatie trávneho osiva, výsadba okrasných rastlín a drevín, ohraničenie pozemku živým plotom aj automatický zavlažovací systém na udržiavanie prvotriednej záhrady.

Pohodlné parkovanie zaisťujú dve parkovacie miesta zo zámkovej dlažby na pozemku domu.

Obec Slaská ponúka vyhľadávaný pokoj od ruchu veľkomesta a zároveň poskytuje všetko potrebné na dosah ruky v lokálnom obchodnom dome s priľahlým udržiavaným parkom. Žiar nad Hronom je vzdialený iba 7 km a okrem skvelej občianskej vybavenosti ponúka širokú paletu turistických výletov –  obľúbené chodníčky vedú do Kremnických vrchov, Štiavnických vrchov alebo na Vtáčnik. V rámci rekreácie sú populárne jaskynné kúpele v Sklených Tepliciach alebo prechádzky v neďalekom historickom meste Kremnica. Na skok sú tiež viaceré lyžiarske strediská (Skalka, Krahule, Salamandra Resort), či aquaparky (Kováčová, Vodný raj Vyhne).

Úžitková plocha 378 m2, podlahová plocha 318 m2, terasa 60 m2, pozemok 1849 m2. 

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  399 990 €
 • Podlahová plocha
  318 m²
 • Terasa
  60 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Úžitková plocha
  378 m²
 • Zastavaná plocha
  255 m²
 • Pozemok
  1 849 m²
 • Parkovanie
  parkovacile státie pre 2 autá
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  101890
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Banskobystrický kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.