Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 4 izbový

Vidiecka usadlosť vo veľkej záhrade obklopenej vzrastlými stromami sa nachádza v srdci krásnej šumavskej prírody v blízkosti rieky Otavy, na južnom svahu v malebnom údolí. Jedinečná nehnuteľnosť obsahuje 4 apartmány s dispozíciami od 1+kk po 2+1, vhodné na rekreačné bývanie alebo investičné využitie formou prenájmu, samozrejme je možné si ju prispôsobiť aj na vlastné bývanie.
 

Dom má vzdušné spoločné priestory (80 m2), v priestrannej predzáhradke je vonkajšie posedenie. Každý apartmán má vlastný kuchynský kút a kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. Dom je kompletne podpivničený, časť budovy je obklopená terasou, na ktorej sa nachádza gril. Celkovo sa ponúka ubytovanie až pre 21 osôb. Priestranné podkrovie (120 m2) poskytuje možnosť rozšírenia obytnej plochy, bývalé stajne a pivnice ponúkajú ďalší potenciál rozvoja, napríklad by sa tu dala vybudovať vínna pivnica. K nehnuteľnosti patrí priľahlý pozemok (340 m2), ktorý možno využiť ako parkovisko. 

Kompletná rekonštrukcia prebehla približne pred 15 rokmi. Primárnym zdrojom tepla je ústredné kúrenie. V budove sa zachovali niektoré pôvodné prvky, ako sú stĺpikové okná, kachľová pec a krb či odhalené trámy. Zásobovanie vodou zabezpečuje vlastná studňa a odpad je odvádzaný do žumpy. 

Výnimočná slnečná poloha s nádherným výhľadom na údolie. Historicky bohatá lokalita je obklopená krásnou prírodou a je ideálnym miestom pre milovníkov histórie a aktívneho oddychu. Medzi najznámejšie pamiatky patrí hrad Kašperk, podľa ktorého je mesto pomenované. Šumavská krajina ponúka množstvo príležitostí na turistiku, cykloturistiku a lyžovanie.

Úžitková plocha 470 m2, zastavaná plocha 400 m2, záhrada 2 278 m2, pozemok 2 678 m2.

Stavba je skolaudovaná ako rodinný dom.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  616 270 €
 • Podlahová plocha
  470 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Zastavaná plocha
  400 m²
 • Záhrada
  2 278 m²
 • Pozemok
  2 678 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  102772
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Plzeňský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.