Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom

Exkluzívna ponuka predaja tradičnej horskej usadlosti známej pod názvom Usadlosť Pieniny. Na rozľahlom upravenom pozemku sídli priestranný rodinný dom s nádhernými výhľadmi na les, štýlová drevenica s podkrovím a hospodárska budova. Usadlosť na krásnom zelenom a absolútne tichom mieste na skok od Pieninského národného parku a Červeného Kláštora je vhodná aj ako penzión.

Usadlosť tvorí rodinný dom a štýlová drevenica. Veľký dom vo vidieckom štýle má na prízemí vstupnú halu, veľkú plne zariadenú kuchyňu s komorou, obývaciu izbu s keramickými kachlami a ďalší veľký salónik s krbom a vzácnym výhľadom. Na opačnej strane kuchyne sú dve toalety, šatník a technické zázemie domu. Z obývacej izby vedie krásne drevené schodisko na 1. podlažie, ktoré tvorí 5 priestranných izieb s en-suite kúpeľňami (sprchový kút, umývadlo a WC). Vedľa domu sa nachádza vonkajši sklad na náradie. Tento dom má vlastnú príjazdovú cestu s parkovaním pod domom.
Drevenica je vo vyhotovení tradičnej vysokohorskej architektúry, využívaná na reakreáciu ako chalet s wellnessom (Booking hodnotenie 9.8). Drevenicu tvorí veľká obývacia miestnosť s východom na terasu cez veľké posuvné dvere, do sauny s výhľadom na les. Hneď pri vstupe sú schody na prvé podlažie - galériu, kde je miesto na dve veľké postele. K drevenici prináleží veľká drevená terasa s whirlpool jacuzzi. Celá drevenica je vykurovaná iba jedným krbom.

Hlavná budova je novostavba s použitím vysoko kvalitných materiálov. Okná, dvere i podlahy sú z špičkového dreva. Teplo zabezpečuje plynový kotol Viesmann a krb s prieduchom na horné poschodie, dolné podlažie mimo izieb má podlahové vykurovanie. Ohrev teplej vody je cirkulovaný. Celý dom má pokrytie LAN sieťou. V drevenici je kanadský splinovací 24 KW krb. Celú usadlosť obklopuje veľký oplotený pozemok so stromami, hospodárskou budovou a malým detským ihriskom.

Toto veľmi tiché miesto v srdci prírody má ideálnu polohu na okraji mesta v objatí lesov. Usadlosť prináša príležitosť relaxovať v krásnej prírode Pienín. Neďaleko je zastávka autobusu, autom sa za pár minút dostanete do Pieninského národného parku, ako aj do Vysokých Tatier. V meste je plná občianska vybavenosť s najbližším väčším mestom Kežmarok, či Stará Lubovňa. Ponuka okolia je rozmanitá a zaujímavá – môžete navštíviť kúpele v okolí alebo sa vybrať za blízkymi kultúrnymi pamiatkami (neďaleký hrad, zámok či múzeum). V okolí sa tiež nachádza množstvo kvalitných reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať tradičnú slovenskú kuchyňu. Mesto Spišská Stará Ves je hraničným mestom s Poľskom.

Úžitková plocha domu 241 m2 (zastavaná plocha 184 m2), drevenica 58 m2 (zastavaná plocha 127 m2), hospodárská budova 42 m2, zahradný altánok 14 m2, pozemok spolu 4 801 m2. Bez ďalšej prerábky usadlosť ponúka až 14 lôžok.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  367 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • Iné priestory
  Áno
 • Zastavaná plocha
  367 m²
 • Pozemok
  4 801 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  102826
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Prešovský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.