Rodinný dom

Ponúkame projekt so stavebným povolením na výstavbu štýlového rodinného domu so stodolou a veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza na juhovýchodnom svahu v krásnej krajine prírodného parku Kašperská vrchovina na Šumavě. Miesto poskytuje dokonalý pokoj, úplné súkromie, nádherný výhľad na zelené okolie a široké možnosti športového vyžitia v každom ročnom období.

Platné stavebné povolenie bolo vydané na čiastočne podpivničený horský dom s prízemím, podkrovím a sedlovou strechou s malou zvonicou. Navrhovaná dispozícia predpokladá suterén so skladom ovocia a zeleniny, prízemnú obytnú časť, spálňu, šatník, zádverie, sklad, halu, technickú miestnosť, kúpeľňu a WC a podkrovie s úložným priestorom. Na pozemku je možné postaviť aj prístrešok a stodolu (215 m2) s možnosťou ďalších spální. 

Pitná a úžitková voda bude riešená vlastnou vŕtanou studňou, čistička odpadových vôd. Na tieto stavby je vydané aj stavebné povolenie. Vykurovanie bude zabezpečené elektrickým kotlom doplneným krbovými kachľami. K domu, ktorý je navrhnutý tak, aby prirodzene zapadol do miestneho prostredia, bude priliehať juhovýchodná záhrada. Nádherný výhľad na okolitú prírodu nemôže byť v súčasnosti narušený žiadnou potenciálnou výstavbou v susedstve. Termín začiatku výstavby je október 2024. 

Veľmi pekné a tiché miesto sa nachádza v blízkosti turisticky atraktívneho mesta Kašperské Hory s historickým centrom a fotogenickým hradom Kašperk, približne 15 minút jazdy od Sušice, obľúbeného mesta vodákov. V Kašperských Horách a v Sušici sa koná množstvo kultúrnych podujatí, v zime môžete využiť množstvo blízkych lyžiarskych tratí a lyžiarskych stredísk, v ostatných ročných obdobiach cyklistické a turistické trasy. 

Zastavaná plocha hlavnej budovy 140 m2, hospodárske budovy 215 m2, garáž 60 m2, pozemok 4 742 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102945
 • Predajná cena
  273 105 €
 • Podlahová plocha
  415 m²
 • Zastavaná plocha
  415 m²
 • Záhrada
  4 327 m²
 • Pozemok
  4 742 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Plzeňský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.