Informácie

Rodinný dom, 4 izbový

Vitajte v tejto elegantne zrekonštruovanej luxusnej vile v malebnom regióne Marche. Táto nádherná nehnuteľnosť je harmonickou kombináciou architektonického šarmu 19. storočia a moderného vybavenia, čo z nej robí výnimočný objav pre náročných kupujúcich. Vila sa nachádza uprostred kopcov s úchvatným panoramatickým výhľadom a môže sa pochváliť starostlivo udržiavanou záhradou a lákavým bazénom, ktorý poskytuje dokonalé útočisko na relaxáciu a zábavu.

Vila ponúka priestranný interiér s rozlohou 412 m2, 4 až 5 spální a 5 kúpeľní, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá dostatok obytného priestoru. Kvalitné materiály, ako sú kamenné steny, leštené betónové podlahy a drevené trámy, zvyšujú estetickú príťažlivosť vily. Systém podlahového vykurovania zabezpečuje príjemný tepelný komfort počas celého roka. K nehnuteľnosti patrí aj očarujúca záhrada s olivovníkmi a bazén s rozmermi 19 × 4 m s čistením soľou, ktorý je skvelý na relaxáciu pod holým nebom. Množstvo krytých parkovacích miest zvyšuje pohodlie a robí z tejto vily luxusnú rezidenciu.

Nehnuteľnosť má ideálnu polohu v pokojnom regióne Marche, ktorý ponúka neprekonateľný pokoj a úchvatný výhľad na pohorie Sibilini. Ľahký prístup ku všetkým potrebným službám a reštauráciám, ktoré sú známe svojimi vynikajúcimi vínami. Milovníci prírody ocenia blízkosť národného parku Monti Sibilini vhodného na vonkajšie dobrodružstvá a objavovanie. Lokalita je bezproblémovo spojená s hlavnými letiskami a diaľnicami, čo poskytuje jednoduché možnosti cestovania a robí z nej atraktívnu rezidenciu pre tých, ktorí hľadajú pohodlie aj spojenie.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 650 000 €
 • Pivnica
  -
 • Pozemok
  16 000 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  103092
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Marche

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.