Rodinný dom, 3 izbový

Toto vidiecke sídlo s bazénom ponúka jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú luxusné bývanie na pobreží Argentario v Toskánsku. Nehnuteľnosť je v perfektnom stave a zachováva si všetok rustikálny šarm. Vo vnútri nájdeme príjemné obytné priestory, 3 spálne a 2 kúpeľne. Okolie nehnuteľnosti tvorí záhrada s rozlohou 6 400 m2 a v blízkosti budovy sa nachádza bazén s rozmermi 12 × 5 m.

Dom je v perfektnom technickom a estetickom stave a zachováva si mnohé typické prvky toskánskych vidieckych stavieb. Vonkajšie kamenné múry sú viditeľné, zatiaľ čo vo vnútri sme sa rozhodli väčšinu miestností omietnuť, pričom viditeľné sú len niektoré časti tehál a kameňov. To spolu s bielou farbou vytvára veľmi svetlé a príjemné prostredie. Stropy podopierajú drevené trámy, ktoré boli vyčistené a zrenovované, zatiaľ čo podlahy sú pokryté parketami (vzor rybej kosti v obývacej časti, doska v hornom poschodí spálne).

Dom je obklopený približne 6 400 m2 udržiavanej záhrady posiatej vzrastlými stromami, ktoré poskytujú tieň a chladné prostredie počas horúcich letných dní. Okolo budovy sú vydláždené terasy a verandy, ktoré poskytujú pohodlné miesta na stolovanie a občerstvenie pod holým nebom. Veľká pec na drevo umožňuje samostatnú prípravu pizze.

Kúsok od budovy, na veľmi súkromnej terase s kamenným oplotením, sa nachádza bazén s rozmermi 12 × 5 m. Bazén si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu.

Nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v kopcovitom prostredí Anghiari, ponúka pokojné odľahlé miesto uprostred prírody. Okolie sa vyznačuje krásnym výhľadom a je ideálne pre tých, ktorí hľadajú relax a oddych v náručí prírody. Anghiari, vzdialené len 7 km (15 minút), je stredoveké mesto so všetkými základnými službami – bankami, supermarketom, poštou, reštauráciami a barmi. V blízkosti sa nachádza aj Sansepolcro (15 km; 25 minút), kde nájdete nákupné centrá, veľké supermarkety a nemocnicu.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103097
 • Predajná cena
  490 000 €
 • Pivnica
  -
 • Pozemok
  23 000 m²
 • Parkovanie
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Toskánsko

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.