Rodinný dom

Toto sídlo zo 16. storočia s rozlohou viac ako 1 500 m² sa nachádza na brehu jazera Iseo pod vrchom Monte Isola a je obklopené 2,1 hektára veľkou botanickou záhradou. Vila má 9 spální s možnosťou ďalšieho rozšírenia a ponúka pôsobivé sály s freskami, veľké okná a priamy výhľad na jazero. Botanickú záhradu s rozlohou 2,1 hektára so vzácnymi a exotickými rastlinami vytvoril biológ Fenaroli, ktorý sa tu pokúšal pestovať aj kivi.

Dom s úctyhodnou rozlohou (1 185 m²) má 5 spální a 3 kúpeľne a pochádza z polovice 16. storočia. Nachádza sa na troch podlažiach a v súčasnosti potrebuje rekonštrukciu niektorých prvkov a modernizáciu systémov. Dom má freskové stropy, kamenné krby a veľké okná s nádherným výhľadom na jazero Iseo. Na prízemí sa nachádzajú 3 krásne spoločenské miestnosti s vonkajšou verandou, kuchyňa so špajzou a kúpeľňa. Na 1. poschodí sa nachádza obývacia izba, 2 pracovne, knižnica, 5 spální, 2 kúpeľne a úchvatná veranda s terasou s výhľadom na jazero a záhradu.

Nehnuteľnosť je obohnaná múrom, ktorý obklopuje 2,1 hektárová botanická záhrada s vodopádmi, kamennými stenami a exotickými rastlinami. Návrh botanickej záhrady pochádza od biológa a agronóma Luigiho Fenaroliho. Záhrada je jedinečným svedectvom jeho štúdií a experimentov s pestovaním kiwi v Taliansku.

Vila sa nachádza na brehu jazera Iseo v Lombardii, pod Alpami, s výhľadom na Monte Isola. V blízkosti sa nachádzajú mestá so všetkou infraštruktúrou ako Sarnico, Iseo, Bergamo a Brescia. Oblasť ponúka množstvo kultúrnych a rekreačných aktivít a je ľahko dostupná z letísk Bergamo, Miláno, Verona a Benátky.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103099
 • Predajná cena
  2 800 000 €
 • Pivnica
  -
 • Pozemok
  21 000 m²
 • Parkovanie
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Lombardia

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.